Denné svetlo pre Vašu domácnosť

Priveďte prirodzené a zdravé denné svetlo do Vášho domova pomocou technológie Solatube®. Premeňte tmavé miesta na priestory, kde bude radosť žiť.

Patentovaná technológia

Maximalizujte zachytenie denného svetla pomocou technológie Raybender® 3500 a reflektora LightTracker V ™. Vďaka kombinácii týchto kopulových technológii prinášajú svetlovody Solatube úžasné množstvo svetla z ľubovoľného uhla po celý deň a rok. Taktiež zabezpečujú konzistentné denné svetlo.

Tubus Spectralight® Infinity.

Zachytené denné svetlo privádzame pomocou tubusov s najodrazivejším povrchom na svete.

Integrované solárne LED osvetlenia

Pomocou solárneho článku generuje a ukladá energiu na napájanie LED osvetlenia počas noci.

AKO TO FUNGUJE

Solárne napájaný zatemňovací diel

Dnes môžeme ku stlmeniu a kontrole denného svetla využiť samotnú silu slnečných lúčov. Náš nový solárny zatemňovací diel obsahuje systém, ktorý za pomoci jednoduchého diaľkového ovládania umožňuje meniť úroveň svetla z plného výkonu, do takmer úplného zatemnenia. Nechcete mať v obývacej izbe alebo spálni svetlo po celý deň? Teraz máte možnosť plne kontrolovať intenzitu osvetlenia svetlovodu bez potreby prívodu elektrickej energie.

Solar Powered Daylight Dimmer

Denné svetlo pre každú miestnosť vo vašom dome.

GALÉRIA

Séria Brighten Up® presvetlí každý priestor vo vašom dome.

Séria svetlovodov Brighten Up® poskytuje možnosti vyriešiť nedostatok svetla v moderných aj starších rodinných domoch. Medzi priestory, ktoré často trpia nedostatkom svetla sú hlboké obývačky, kuchyne spojené s obývačkou, chodby, schodiská, kúpeľne, alebo šatníky.

Rôzne možnosti pre rôzne priestory

Séria Brighten Up® ponúka svetlovody s priemerom 250mm (typ 160DS) a 350mm (typ 290DS). Priemery týchto svetlovodov sú navrhnuté tak, aby boli schopné presvetliť každý priestor vašej domácnosti.

VIAC INFORMÁCIÍ

Všetko začína kopulou

Väčšinu dňa dopadajú ostré slnečné lúče na povrch kupoly iba z ostrých uhlov, čo bežné číre kupoly a okenné prvky neriešia. Obaja priemery kopúl série Brighten Up® integrujú naše technológie pre zachytenie svetla vhodné aj pre zatiahnutú oblohu, alebo zhoršené geografické podmienky.

VIAC INFORMÁCIÍ

Vhodné pre každý typ strechy

Solatube má viacero modelov strešných lemovaní, pomocou ktorých je možné svetlovody namontovať na akýkoľvek typ strechy, či už sa jedná o ploché strechy, plechové, alebo škridlové.

VIAC INFORMÁCIÍ

Difúzery pre dokonalý rozptyl

Ponúkame kompletný rad atraktívnych difúzorov - okrúhlych aj štvorcových -, ktoré vo vašom dome vytvoria nádherné priestory s krásnym rozptýleným svetlom.

VIAC INFORMÁCIÍ

Doplnky a príslušenstvo

Od stmievania denného svetla cez umelé nočné osvetlenie až po ventiláciu. Ponúkame Vám kompletné vybavenie pre kontrolu Vášho svetlovodu.

VIAC INFORMÁCIÍ

INŠTALÁCIA SVETLOVODU NA ŠINDĽOVÚ STRECHU