Keď svietite bez energetických nákladov – svetlovody Solatube

Náklady na elektrickú energiu pri umelom osvetlení

Viete, aké sú vaše náklady na elektrickú energiu počas  svietenia umelým osvetlením vo vašom výrobnom, obchodnom, v skladovacom priestore? Svietite umelým osvetlením aj počas dňa ? Skúste definovať výšku týchto nákladov a zistíte koľko môžete ušetriť každý deň, každý mesiac, každý rok.

Náklady na elektrickú energiu pri svetlovodoch SOLATUBE   0%

Skúste vpustiť zdravé denné svetlo do vášho interiéru prostredníctvom svetlovodov Solatube a získate 100% úsporu elektrickej energie na umelé osvetlenie od východu, po západ slnka.  V našich zemepisných podmienkach v priemere denne získate 7 až 8 hodinovú úsporu. Teda ročne až 2 900 hodín bez spotreby elektrickej energie.

Návrh a inštalácia svetlovodov Solatube

Návrh a inštalácia svetlovodov Solatube je možná nielen do nových, ale aj do existujúcich prevádzok. Pripravíme vám svetlotechnický návrh, definujeme rozmiestnenie, typ a počet svetlovodov. Realizujeme kompletnú inštaláciu s izoláciou strešných prvkov. Už v najbližších dňoch môžete šetriť so zdravým denným svetlom od Solatube.

Svetlovody Solatube

Svetlovody sú ideálnym riešením na osvetlenie interiérov – ekonomickým, energeticky efektívnym a hlavne ekologickým spôsobom. Výrazne znižujú potrebu elektrickej energie a zároveň poskytujú ľudom spojenie s exteriérom. Optické technológie svetlovodov Solatube výrazne zlepšujú spôsob získavania denného svetla a jeho prenos do interiérov.

Svetlovody Solatube sú vhodné skoro pre všetky typy, priestorov a budov, či už ide o existujúce stavby, novostavby. Na rozdiel od tradičných svetlíkov sú navrhnuté tak, aby riešili problematické oblasti pri vedení slnečného svetla. Špeciálne tvarovaná kopula eliminuje oslnenie a nekonzistentné svetelné podmienky. Systém taktiež filtruje infračervené lúče, vďaka čomu sa interiér zbytočne nepriehrieva, a tiež aj ultrafialové lúče, ktoré prispievajú k vyblednutiu farieb nábytku a textílií. Tieto vlastnosti robia zo svetlovodov Solatube dokonalé riešenie pre domácnosti, kancelárie, ale aj výrobné priestory a sklady.