+ 421 903 200 555

Denné svetlo

Často kladené otázky od potenciálnych zákazníkov originálnych svetlovodov SOLATUBE:

Potrebujem zvýšiť intenzitu denného osvetlenia v jedálni, v kuchyni, v obývacej izbe svetlovodmi SOLATUBE, alebo budú dostatočné len bočné okná?
Nebude stačiť na chodbe, v kúpeľni alebo na schodisku len úsporné umelé osvetlenie?
Koľko hodín denne si užijem svetlovod SOLATUBE?
Aká bude moja návratnosť investície do svetlovodu SOLATUBE?
Sú všetky svetlovody rovnaké alebo aspoň podobné?

Všetky vaše otázky sú opodstatnené a odpoveď na ne je ukrytá vo vašom pohľade na dizajn vášho interiéru, na vplyv denného svetla na vaše zdravie, v získaných úsporách a v dlhodobom využití jedinečných originálnych svetlovodov SOLATUBE vo vašom dome.

pre design

Dizajn interiéru je jedinečný pre každého investora. Vnímanie interiéru možno ovplyvniť rozmermi priestoru, jeho farebným stvárnením, kvalitou a tvarom vybraných materiálov.

Rozhodujúcim faktorom však pri tvorbe dizajnu obytného priestoru alebo priestoru pre každodenný život je denné svetlo. Iba v reálnom svetle uvidíte štruktúru použitých materiálov, do ktorých ste investovali nemálo finančných prostriedkov. Iba v dennom svetle sa vám otvorí skutočná veľkosť priestoru a jeho čistota.

Svetlovody SOLATUBE ako jediné na trhu prinášajú okrem požadovanej intenzity denného svetla aj zachovanie farebného spektra. Teda prinášajú skutočné, nezafarbené denné svetlo.

Nenechajte sa podviesť svetlovodnými tubusmi z postriebrených kovov, ktoré patria do lacného príborníku, ale nie do kvalitného svetlovodu.

Pri tvorbe dizajnu vášho interiéru Vám ponúkame našu pomoc prostredníctvom svetlovodov SOLATUBE. Zmeňme spoločne tmavé, pochmúrne miestnosti na tie najkrajšie vo vašej domácnosti. Vyžiadajte si od nás svetlotechnický návrh, odborné poradenstvo alebo ukážku našej práce vo vašej blízkosti.

pre zdravie

Prínos denného osvetlenia pre zdravie človeka je nepopierateľný . Denné svetlo nie je možné nahradiť umelým osvetlením, ani vedením denného svetla materiálmi ovplyvňujúcimi farebné spektrum denného svetla.

V dennom svetle od SOLATUBE získavate nielen rovnomerne rozptýlenie zdravého denného svetla v interiéri, ale aj istotu priaznivého vplyvu na váš organizmus. Prinášame zdravé denné svetlo do Vašich domácnosti, na pracovisko, ale aj do komerčných priestorov určených k športu a oddychu.

Pýtate sa, prečo ľudia radi sedia na slnečných terasách, prečo výkon atléta je lepší na otvorenom priestranstve, ako v hale, prečo sa deti lepšie sústredia na vyučovanie v presvetlených učebniach?

SOLATUBE je vašim partnerom pre naplnenie vašich snov, pre váš každodenný zdravý život.

pre úspory

Aké úspory a benefity získavate privádzaním denného svetla od SOLATUBE?

  • nový otvorený priestor bez stavebného zásahu
  • naplnenie hygienických predpisov pre denné osvetlenie interiéru
  • v priemere 7 hodín denne bez umelého osvetlenia
  • priama úspora elektrickej energie na umelom osvetlení
  • sekundárne energetické úspory spojené s prehrievaním priestoru pri umelom osvetlení
  • lepšia sústredenosť pri práci, lepšie pracovné výsledky, lepšia kvalita práce
  • v priemere o 7 hodín denne viacej zdravého denného svetla

Pri posudzovaní úspor a benefitov získaných výrobkami SOLATUBE je potrebné individuálne zvážiť každý presvetľovaný priestor . V domácnostiach hlavnými benefitmi budú vplyvy na zdravie človeka a dizajn priestoru, pri komerčných priestoroch to bude naplnenie hygienických predpisov, kvalita vykonanej práce a úspora energetických nákladov. V každom prípade však svetlovody SOLATUBE prinášajú svojim užívateľom rýchlu návratnosť investície a okamžité využitie po ich inštalácií.

pre budúcnosť

Investícia do svetlovodov SOLATUBE je investíciou aj do budúcnosti. Životnosť našich produktov je overená 25-ročnými skúsenosťami s výrobou a inštaláciami po celom svete. Celosvetová garancia na výrobky SOLATUBE je zárukou kvality značky od tvorcu a inovátora orginálnych svetlovodov. Využívaním našich výrobkov priamo znižujete emisie CO2 v ovzduší. Priamo ovplyvňujete kvalitu nášho spoločného života.

Prečo Svetlovody Solatube®

Svetlovody Solatube nie sú navrhnuté iba na privedenie denného svetla. Na vytvorenie Systému denného osvetlenia je totiž potrebné viac, než to čo vidí oko. Naši inžinieri premysleli i tie najmenšie nuansy a navrhli produkty, ktoré sú vo svojom odbore svetovou jednotkou.

Cenová kalkulácia